
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Aanbouwbrug speeltoestel Bridge, geschaafd grenen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Houtpakket, Klimnet |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Product type | Speeltoestellen |
| Staanders | 6,8 x 6,8 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |