

Over deze Aanbouwpicknickset zelfbouwdoos
Gepoedercoat metalen frame
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Metaal |
| Product type | Picknicktafels, Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 46 cm |
| Lengte | 59 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |
| Extra product informatie | Gepoedercoat metalen frame |