
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Aanbouwschommel speeltoestel Challenger, geschaafd grenen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Houtpakket, Klimelementen (8), Klimnet, Schommelhaken (4) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Schommels |
| Product type | Schommels, Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 356 cm |
| Hoogte | 246 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |