
Stel samen
Hoofdmateriaal*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Aanbouwschommel speeltoestel Swing, geschaafd grenen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Houtpakket, Schommelhaken (4) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Schommels |
| Product type | Schommels, Speeltoestellen |
| Staanders | 8,8 x 8,8 cm |
| Breedte | 52,5 cm |
| Lengte | 315 cm |
| Hoogte | 234 cm |
| Gewicht | 5 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| voorgeboord | Nee |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |