
Over deze Aanbouwschommel speeltoestel zelfbouwdoos Challenger
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Klimelementen (8), Klimnet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Schommels, Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 287 cm |
| Lengte | 356 cm |
| Hoogte | 246 cm |
| Gewicht | 100 kg |