
Over deze Aanbouwschommel speeltoestel zelfbouwdoos Swing
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Grondankers (2), Schommelhaken (4) |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Schommels, Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 280 cm |
| Lengte | 315 cm |
| Hoogte | 234 cm |
| Gewicht | 5 kg |