
Over deze Aanbouwtrap speeltoestel zelfbouwdoos Steps
Specificaties
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Niet inbegrepen | Houtpakket |
| Product type | Zelfbouwdozen speeltoestellen |
| Breedte | 101 cm |
| Lengte | 57 cm |
| Hoogte | 216 cm |
| Gewicht | 120 kg |