
Over deze Aluminium daktrim binnenhoek RAL9005 4,5 x 4,5 x 50 cm + 1 klang
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Inbegrepen | Verbindingsstuk |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 0.307 kg |

| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Inbegrepen | Verbindingsstuk |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 50 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 0.307 kg |