
Over deze Aluminium onderconstructie SD10/FD10/PD10
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 2,51 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 53 kg |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 2,51 m |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 53 kg |