
Over deze Aluminium overkapping Vancouver vrijstaand 400 x 400 x 255 cm wit
De verwachte levertijd van de aluminium overkappingen bedraagt ongeveer 1 tot 2 weken na het plaatsen van de bestelling.
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Dakbedekking inbegrepen | N.v.t. |
| Daktype | Plat dak |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Aluminium |
| Sporen | 9,0 x 19,5 cm |
| Staanders | 13,6 x 13,6 cm |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 1,53 m |
| Gewicht | 262 kg |
| Nokhoogte | 255 cm |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 4 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |