
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC · Neutraal
Over deze Angelim vermelho hardhout bestekhout 5,0 x 15,0 x 200 cm fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 19.5 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |