
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC · Neutraal
Over deze Angelim vermelho hardhout paal 6,5 x 6,5 x 200 cm geschaafd, gepunt, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Gepunt, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Angelim vermelho |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 6,5 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |