
Over deze Aqua-pan antraciet leislag nokvorst 90 cm
Specificaties
| Afwerking | Granulaat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 34 cm |
| Lengte | 91 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.46 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |

| Afwerking | Granulaat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 34 cm |
| Lengte | 91 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1.46 kg |
| Op maat te bestellen | Nee |
| Dikte | 3,5 mm |