
Over deze Aquapan / Easypan schroeven - antraciet - 20 mm - doos van 40 stuks
Zelfborende schroeven met EPDM dichting Voor het monteren van 5 Easypan of 5 Aquapan platen, incl. nokken en windveren, zijn ongeveer 40 schroeven nodig
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 20 mm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0.28 kg |
| Diameter | 4,8 mm |
| verpakkingseenheid | 40 piece |