
Over deze Asfaltnagels verzinkt 3,0 x 15 mm (200st.)
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 15 mm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 0.231 kg |
| Diameter | 3 mm |
| Extra product informatie | 200 stuks |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 15 mm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 0.231 kg |
| Diameter | 3 mm |
| Extra product informatie | 200 stuks |