
Over deze Azobé hardhout bestekhout 4,0 x 9,0 x 300 cm fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 9 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 13.5 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |