
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Azobé hardhout damwand 3,0 x 18,5 x 200 cm geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 18,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 11.766 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 17,5 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |