
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Azobé hardhout paal 6,0 x 6,0 x 75 cm fijnbezaagd, gepunt
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd, Gepunt |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6 cm |
| Lengte | 75 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Gewicht | 3.51 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |