
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Azobé hardhout paal 7,0 x 7,0 x 350 cm fijnbezaagd, ongepunt
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 350 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 21.438 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |