Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC · Neutraal
Over deze Azobé hardhout paal 8,5 x 8,5 x 250 cm, geschaafd, gepunt, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Gepunt, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 8,5 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
| Gewicht | 22.578 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |