
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)Neutraal
Over deze Azobé hardhout regel 4,5 x 7,0 x 200 cm geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Azobé |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 7.875 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |