

Over deze Bamboerol naturel H180 x L180 cm
Deze bamboerol is gemaakt met bamboestokken van ca. 2 cm dik
Specificaties
| Behandeling | Onbehandeld |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Bamboe |
| Materiaal | Bamboe |
| Breedte | 2 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Extra product informatie | Bamboestokken van ca. 2 cm dik |