
Over deze Bangkirai hardhout regel 4,4 x 6,8 x 395 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, gelamineerd, gevingerlast, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | 2 zijden fijn reliëf, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,8 cm |
| Lengte | 395 cm |
| Hoogte | 4,4 cm |
| Gewicht | 10.56 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |