
Over deze Bangkirai hardhout rhombus profiel 1,6 x 6,8 x 245 cm geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 6,8 cm |
| Lengte | 245 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 2.532 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |