
Over deze Bangkirai hardhout triple profiel 2,2 x 14,5 x 400 cm geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Gewicht | 11.97 kg |
| Werkende breedte | 13,5 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |