
Over deze Bangkirai hardhout vlonderplank 2,8 x 19,0 x 365 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, 1 zijde 2 V-groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 2 v-groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 365 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 17.788 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |