
Over deze Basralocus hardhout schothout 2,0 x 20,0 x 250 cm fijnbezaagd
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Basralocus |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 2 cm |
| Gewicht | 13.2 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |