
Stel samen
Nokhoogte*
Over deze Bergen L basisset
Specificaties
| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Deuren, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 12,0 cm |
| Staanders | 11,0 x 11,0 cm |
| Breedte | 306 cm |
| Lengte | 432 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Gewicht | 445 kg |
| Fundering | 430 x 221 cm |
| Nokhoogte | 278 cm |
| Doorloophoogte | 205 cm |
| Hoogte achterwand | 164 cm |
| Dakoppervlakte | 15,6 m² |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 6 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |