
Over deze Bergen L Type 11 Douglas Gedroogd Potdekselplank blank
Specificaties
| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 12,0 cm |
| Staanders | 11,0 x 11,0 cm |
| Wandplanken | Zweeds rabat |
| Gewicht | 1225 kg |
| Fundering | 852 x 221 cm |
| Nokhoogte | 278 cm |
| Doorloophoogte | 205 cm |
| Dakoppervlakte | 29,55 m² |
| Lengte | 880 cm |
| Breedte | 318 cm |
| Aantal deuren | 1 |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 10 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |