
Over deze Bergen XL, Type 7 Douglas Gedroogd Potdekselplank blank
Specificaties
| Afdeklijsten | 1,6 x 14,0 cm |
|---|---|
| Afwerking | Geschaafd |
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Dakbeschot | 1,8 x 14,5 cm |
| Daktype | Kapschuur |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Ringbalken | 4,5 x 14,5 cm |
| Sporen | 4,5 x 14,5 cm |
| Staanders | 14,0 x 14,0 cm |
| Wandplanken | Zweeds rabat |
| Breedte | 418 cm |
| Lengte | 980 cm |
| Hoogte | 99 cm |
| Gewicht | 1463 kg |
| Fundering | 952 x 326 cm |
| Nokhoogte | 330 cm |
| Doorloophoogte | 229 cm |
| Dakoppervlakte | 48,75 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 8 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |