

Over deze Berton©-afdekpet wit/grijs, diamantkop 14 x 14 x 5 cm tussenmodel
Houd er rekening mee dat de leverdagen van betonbestellingen in de weken 31, 32 en 33 kunnen afwijken van de gebruikelijke leverdagen vanwege de vakantieperiode.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Kiwa |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 2.2 kg |
| Gewapend | Ja |