
Over deze Berton© Betonband met afwateringsprofiel D10 x B100 x H15 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerken | Kiwa |
| Kleur | Antraciet |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Gewicht | 32 kg |
| Gewapend | Ja |
| Extra product informatie | Geschikt voor blokhutten ongeacht de wanddikte |