

Stel samen
Schroefbus*
Over deze Berton© betonpoer 15,0 x 15,0 x 60,0 cm, antraciet, M16-bus
M16 huls
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerken | Kiwa |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Gewicht | 30 kg |
| Schroefbus | 16 mm |
| Gewapend | Ja |
| Extra product informatie | Gewicht 30 kg |