

Over deze Berton© betonpoer (18,0 x 18,0) > (15,0 x 15,0) x 50,0 cm, antraciet, M16-bus, Eco
Houd er rekening mee dat de leverdagen van betonbestellingen in de weken 31, 32 en 33 kunnen afwijken van de gebruikelijke leverdagen vanwege de vakantieperiode.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerken | Kiwa |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 18 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 32.4 kg |
| Schroefbus | 16 mm |
| Gewapend | Ja |