
Stel samen
Schroefbus*
Over deze Berton© betonpoer 20,0 x 20,0 x 50,0 cm, antraciet, M16-bus, kleine velling
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Beton |
|---|---|
| Keurmerken | Kiwa |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 46 kg |
| Schroefbus | 16 mm |
| Gewapend | Ja |
| Extra product informatie | Gewicht 46 kg |