
Over deze Berton-Tuinbank Beton/Essen 150 cm
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Beton |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Verstelbare pootjes |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Keurmerken | Kiwa |
| Materiaal | Beton, Hout |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Gewicht | 100 kg |
| Zithoogte | 45 cm |
| Extra product informatie | De geschaafde red class wood liggers zijn 6,5 cm dik, de betonnen poten zijn antraciet gecoat en 10 cm dik |