
Over deze Beton bevestigingsset RVS 304 tbv 8,5 x 8,5 paal
RVS-kwaliteit: RVS304
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Schermsteunen (4) |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 3,5 cm |
| Lengte | 8,5 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.15 kg |
| verpakkingseenheid | 4 piece |
| Extra product informatie | Rvs-kwaliteit rvs304 t.b.v. 8,5 x 8,5 cm palen |