
Over deze Beton bevestigingsset zwart
Specificaties
| Behandeling | Poedergecoat |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Schermsteunen (4) |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 3,5 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 0.183 kg |
| verpakkingseenheid | 4 piece |
| Extra product informatie | T,b,v, 10,0 x 10,0 cm palen |