
Over deze Bilinga hardhout vlonderplank 2,5 x 14,5 x 180 cm, geschaafd, 1 zijde 7 groeven
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 7 groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 3.695 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |