
Over deze Binnensauna Alaska corner infra+
Geschikt voor 5 personen, met een enkele glazen deur en comfortabele lindehouten banken op 2 niveaus en verstelbaar hoofdgedeelte. De inbegrepen IR-stralers beschikken over rood licht en een volspectrumfunctie.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Capaciteit | 5 personen |
| Dakbekleding | Vuren dakelementen met dakrand |
| Deurtype | Enkele glazen deur |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Beschermmantel, Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Hoofdsteunen, Infraroodstralers, Rugleuningen, Saunakachel, Saunalamp, Tussenbankpaneel, Ventilatierooster, Vloerrooster |
| Kacheltype | Electrisch |
| Saunabank | 2 niveaus, lindehout |
| Breedte | 206 cm |
| Lengte | 206 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Gewicht | 475 kg |
| Inhoud (m3) | 7,5 m³ |
| Nokhoogte | 204 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 4 m² |
| Totale oppervlakte | 4 m² |
| Dikte wand | 40 mm |