
Over deze Binnensauna Family M
De Family M sauna is ideaal voor 3 personen. Met een enkele glazen deur, lindehouten banken en een krachtige 9kW kachel. Inclusief ECO infraroodstraler en bedieningspaneel voor een complete saunabeleving!
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Capaciteit | 3 personen |
| Dakbekleding | Vuren dakelementen |
| Deurtype | Enkele glazen deur |
| Glas | Gehard enkelglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Beschermmantel, Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Hoofdsteunen, Saunakachel, Saunalamp, Saunastenen, Ventilatierooster |
| Kacheltype | Electrisch |
| Saunabank | 2 niveaus, lindehout |
| Breedte | 159 cm |
| Lengte | 196 cm |
| Hoogte | 2,04 m |
| Gewicht | 505 kg |
| Inhoud (m3) | 6 m³ |
| Nokhoogte | 204 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 3 m² |
| Totale oppervlakte | 3 m² |
| Dikte wand | 40 mm |