


Over deze Bloembak Java 45 x 45 x 90 cm
met bodem
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Extra product informatie | Met bodem |