

Over deze Bloembak Lombok 45 x 45 x 47 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 10 kg |


| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Teak |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Gewicht | 10 kg |