
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Aanbouw | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 187 kg |
| Fundering | 150 x 200 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 188 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 3,8 m² |
| Totale oppervlakte | 3,8 m² |
| Inhoud (m3) | 5,4 m³ |
| Dakoppervlakte | 3,8 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |