
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Aanbouw | 44 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Breedte | 280 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 326 kg |
| Fundering | 150 x 280 cm |
| Dikte wand | 44 mm |
| Nokhoogte | 188 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 4,2 m² |
| Totale oppervlakte | 4,2 m² |
| Inhoud (m3) | 7,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 5,5 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 2 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |