
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Albacete | 34 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 48 cm |
| Gewicht | 720 kg |
| Fundering | 282 x 282 cm |
| Dikte wand | 34 mm |
| Nokhoogte | 236 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,6 m² |
| Totale oppervlakte | 7,6 m² |
| Inhoud (m3) | 15,8 m³ |
| Dakoppervlakte | 12,8 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 4 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |