
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Annabel | 40 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen |
| Roedes | Geen |
| Breedte | 400 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Hoogte | 62 cm |
| Gewicht | 1120 kg |
| Fundering | 480 x 380 cm |
| Dikte wand | 40 mm |
| Nokhoogte | 230 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 18,2 m² |
| Totale oppervlakte | 18,2 m² |
| Inhoud (m3) | 40,6 m³ |
| Dakoppervlakte | 21 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 2 |
| Aantal ruimtes | 1 |