
Stel samen
Impregneerkleuren*
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Bo | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Deuren en ramen zijn zowel links als rechts te plaatsen |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 300 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 46 cm |
| Gewicht | 520 kg |
| Fundering | 280 x 280 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 245 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,8 m² |
| Totale oppervlakte | 7,8 m² |
| Inhoud (m3) | 17,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 12,3 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |
| Extra product informatie | Tip bij het gebruik van dakpanprofielplaten raden wij aan om 4 stuks van artikel p006799 te bestellen, te gebruiken als brede windveer |