
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Bodine | 28 mm | vuren onbehandeld
Let op: u dient het unieke pakketnummer, te vinden op het label wat aan de bovenzijde van de geleverde pakketten bevestigd is, te bewaren voor eventuele reclamaties. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Zijraam is zowel links als rechts te plaatsen |
| Roedes | Vaste roedes |
| Breedte | 298 cm |
| Lengte | 298 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Gewicht | 495 kg |
| Fundering | 280 x 280 cm |
| Dikte wand | 28 mm |
| Nokhoogte | 225 cm |
| Afmeting hoekverbinding | 9 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 7,8 m² |
| Totale oppervlakte | 7,8 m² |
| Inhoud (m3) | 17,5 m³ |
| Dakoppervlakte | 10,2 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal vaste ramen | 1 |
| Aantal ruimtes | 1 |