
Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Blokhut - Tuinhuis Bridgend | 70 mm | onbehandeld
Het basismodel wordt geleverd zonder ramen en buitendeuren. Deze moeten er los bijbesteld worden. Kies uit houten of kunststof ramen en buitendeuren. Let op: het unieke pakketnummer, staat vermeld in de handleiding, op de tekening en op de sticker aan de bovenzijde van het pakket. Zonder dit pakketnummer kunnen wij helaas geen service-verzoeken in behandeling nemen.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Plat dak |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 3-9-3mm |
| Draairichting deur | Rechts scharnierend |
| Droging | Gedroogd |
| Glas | Gehard isolatieglas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Fundering |
| Materiaal | Hout |
| Opbouw variant | Kan gespiegeld opgebouwd worden |
| Plaats van de overkapping of luifel | Met overkapping voorkant |
| Breedte | 380 cm |
| Lengte | 380 cm |
| Hoogte | 68 cm |
| Gewicht | 1105 kg |
| Fundering | 658 x 658 cm |
| Dikte wand | 70 mm |
| Nokhoogte | 229 cm |
| Oppervlakte overkapping | 21,3 m² |
| Afmeting hoekverbinding | 10 cm |
| Vloeroppervlakte binnen | 11,8 m² |
| Totale oppervlakte | 33,1 m² |
| Inhoud (m3) | 29 m³ |
| Dakoppervlakte | 40,4 m² |
| Aantal deuren | 1 |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Aantal te openen ramen | 4 |
| Aantal ruimtes | 1 |